Prekių pristatymas


Jūsų siuntas pristatome per patikimą ir ilgaamžį mūsų siuntų pristatymo partnerį - DPD. Pagal jūsų pageidavimą prekes galime pristatyti jūsų nurodytu adresu arba į DPD Pickup tinklo taškus/siuntų terminalus. Siuntų pristatymo sąlygas rasite žemiau.


Prekių pristatymas per DPD kurjerį

Prekių atsiėmimas

DPD Pickup tinkle (siuntų taškuose ir terminaluose)

DPD kurjeris siuntą Jums pristatys į namus, biurą ar bet kokiu kitu Jūsų pasirinktu adresu. Užsakymams, atliekamiems per el. parduotuvę, taikome vienodą pristatymo įkainį nepriklausomai nuo prekės svorio - 4.50 EUR su PVM. Išskirtiniais atvejais, kai užsakymo svoris labai didelis (virš 100 kg), galime susisiekti su jumis ir paprašyti atlikti priemoką pristatymui (derinama individualiai).

Atsiimkite siuntą su užsakytomis prekėmis Jums patogiu laiku pasirinktame DPD Pickup siuntų taške ar terminale. Standartinė siuntimo kaina - 2.50 EUR su PVM (už 1 pakuotę, kurios matmenys iki 61x44x37 cm, svoris - iki 20 kg).

Turimas sandėlyje prekes Lietuvos teritorijoje kurjeris Jums pristatys per 1 d.d. nuo užsakymo apmokėjimo.

Siuntos į DPD Pickup siuntų taškus ir terminalus pristatomos per 1 d.d. nuo užsakymo apmokėjimo.

Pasirinkite prekių pristatymo laiko intervalą didžiuosiuose Lietuvos miestuose: 8:00-14:00 val., 14:00-18:00 val., 18:00-22:00 val. darbo dienomis.

Kitose Lietuvos vietovėse prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.00 val.

DPD Pickup siuntų terminalai dirba 24 val. per parą, 7 d. per savaitę.

Skirtingų DPD Pickup siuntų taškų darbo laikai gali skirtis, todėl prieš vykstant atsiimti siuntos, rekomenduojame tai pasitikslinti.

Apie numatomą siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute arba el. paštu.

Kai Jūsų siunta bus pristatyta į DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute ir/ar el. paštu. Prekes iš DPD Pickup siuntų taško ar terminalo galite atsiimti per 7 kalendorines dienas. Užsakytų prekių neatsiėmus per šį laikotarpį, jos bus grąžintos pardavėjui.

Už el. parduotuvėje užsakytas prekes galėsite atsiskaityti kurjeriui prekių pristatymo metu banko kortele.

Už el. parduotuvėje užsakytas prekes galėsite atsiskaityti banko kortele atsiimdami prekes DPD Pickup siuntų terminale.

Prekių pristatymo metu, kurjeriui pareikalavus, turėsite parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Atsiimdami siuntą DPD Pickup siuntų taške turėsite suvesti SMS žinute gautą PIN kodą arba parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Atsiimdami siuntą DPD Pickup siuntų terminale turėsite suvesti SMS žinute gautus PIN kodus.

Pristatymas į Kuršių Neriją kainuoja papildomus 25 EUR su PVM.

-

Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ir surašykite pakuotės pažeidimų aktą.

Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.

Jei atsiimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą:

·        su Pickup siuntų taško darbuotoju surašykite pakuotės pažeidimų aktą.

·        Kreipkitės į klientų aptarnavimo skyrių tel.: 8 5 210 67 77 (jei siuntą atsiimate iš DPD Pickup siuntų terminalo).

 

Papildomos paslaugos

 

Krovos darbai

Jeigu Jūsų užsakyta siunta yra sunkesnė nei 31,5 kg, turėsite padėti kurjeriui ją iškelti iš automobilio. Jei pageidaujate, kad kurjeriai iškrautų ir įneštų siuntą į namus, užsisakykite paslaugą „Užsakyti krovos darbai“. Kaina: 20 EUR su PVM (siuntoms iki 80 kg, didesniam svoriui – 17 EUR su PVM už kiekvieną papildomą kilogramą).

 

Siuntų pristatymas šeštadienį

Jums pageidaujant, UAB „DPD Lietuva“ kurjeriai į didžiuosius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Utena, Telšiai, Tauragė, Alytus, Marijampolė) siuntas gali pristatyti ir šeštadieniais. Kaina: 50% priemoka prie įprastinio pristatymo mokesčio.